Taneční zábava s kapelou STRAM
    V sobotu 8. července 2017 se na výletišti za hasičskou zbrojnicí v Jablůnce konala taneční zábava, kterou pořádal náš sbor. Zábava začínala ve 20:00, kdy nás všechny rozehřála předkapela Darrock a od 22 hodin nastoupila na podium hlavní kapela STRAM. Ke správné hudbě nesmělo chybět dobré pití a chutné jídlo, které zajistili naši členové. Na zábavu dorazilo 254 platících diváků, kteří nám za svitu úplňku roztančili celé výletiště.
    Věříme, že se akce všem líbila a že se všichni opět v budoucnu potkáme v ještě hojnějším počtu. Závěrem bychom chtěli poděkovat všem kteří dorazili a všem pořádajícím členům.

Noc s Andersenem 2017

V pátek 31.března 2017 proběhla v naší knihovně Noc s Andersenem.

Sbor dobrovolných hasičů byl opět nápomocen při této akci, pomohli jsme, jak s přípravou knihovny pro spaní dvacetidvou dětí, tak s celou akcí.

Patronem 17.ročníku pohádkového nocování byli hrdinové Čtyřlístku a jejich výtvarník Jaroslav Němeček.

Paní knihovnice Brinčeková spolu s paní Bulovou měly pro děti připravenou soutěž na zahradě a pak povídání v knihovně o Čtyřlístku, který je mezi dětmi velmi oblíben. Poté děti mohly využít vybavení knihovny, číst si a hrát společenské hry dle libosti. Večer jim byla promítnuta pohádka na dobrou noc. Ráno si děti vyzvedli rodiče.

Děti byly velmi hodné a doufáme, že se jim v knihovně líbilo.
Fotografie z akce

Správce stránek Jablůnka